Tajemství ozdravení
na Srí Lance

Nový rozhovor o tajemné Srí Lance a úžasných léčebných výsledcích tamní Ayurvédy

Nemoc je křik naší duše, říká koučka a terapeutka Eva Šiška Filipová. Energii čerpá na milované Srí Lance

26. duben 2023 | Větrník - Host ve studiu

Pojeďte s námi  omládnout

Rezervujte si místo

Zajistěte si duchovně ozdravný pobyt na Srí Lance! Objednejte si svůj pobyt v ayurvédském centru a dopřejte si jedinečnou příležitost pro omlazení, detoxikaci a osobní růst. Začněte svou cestu za harmonií těla, mysli a ducha ještě dnes a zažijte výjimečné zážitky, které vám Srí Lanka nabízí.

Eva Šiška-Filipová je cestovatelka, koučka a terapeutka, podnikatelka, žena, která pracuje s energií kamenů a filosofií Feng-šuej. Rodačka z Olomouce, která svůj druhý domov našla na Srí Lance.

S duší dobrodruha se narodila, ale na své první cestování si musela počkat až do dospělosti první dcery, kdy společně na divoko vyjely do Indie. Následovala Srí Lanka, kde posléze obě zakotvily, dcera pracuje v potápěčském centru a Eva se rozhodla pořádat na Srí Lance ozdravné ajurvédské pobyty.

A proč právě tento zelený čajový ostrov? Jak říká Eva Šiška-Filipová:

„Na Srí Lance je přítomna jemná ženská energie, používáte minimum elektroniky, cítíte se bezpečně a navracíte se k velmi jednoduchému způsobu života. A pak – ta energie vzácných kamenů, které se zde těží…“

Poslechněte si celý rozhovor v Hostu ve studiu s Evou Šiška Filipovou

Eva prožívá život naplno a výzvy, které přichází, přijímá, snaží se k nim stavět čelem a dává si na věci čas. Říká:

„Když nás cokoliv v životě trápí, dejme si prostor a čas, o samotě pár minut denně a můžeme se nádherně ozdravit. Nepodceňujte ani zdánlivě banální onemocnění a přemýšlejte, co vám chce říct. Protože když jsme nemocní, naše duše křičí, že jsme na špatné cestě. “

Jako teamový i osobnostní kouč působila Eva Šiška-Filipová v různých společnostech. Ať už ale mluví ke komukoliv, vždy předává jedno poselství:

„Dovolte sobě i druhým dělat chyby. Dovolte sobě, ale i svým dětem dělat vlastní rozhodnutí. Plňte si sny a dělejte to, co vás baví. Protože nejdůležitější je, abyste byli šťastní. Jděte za hlasem svého srdce a duše. A klidně s tím začněte i v pozdějším věku."

Pojeďte s námi  omládnout

Rezervujte si místo

Zajistěte si duchovně ozdravný pobyt na Srí Lance! Objednejte si svůj pobyt v ayurvédském centru a dopřejte si jedinečnou příležitost pro omlazení, detoxikaci a osobní růst. Začněte svou cestu za harmonií těla, mysli a ducha ještě dnes a zažijte výjimečné zážitky, které vám Srí Lanka nabízí.

Luxusně zázračný, léčebný a hluboce transformační pobyt
Srí Lanka 2024 - omezený počet míst.

 naprosto výjimečný ozdravný pobyt!

Stres, vyhoření, špatná nálady a nízká životní energie?  Nejčastější potíže, které doprovází téměř každého z nás. Z toho plynou i další onemocnění, které v západní medicíně jsou léčitelné, ale tato onemocnění neřeší příčinu ...

Zbavíte se civilizačních chorob (cukrovka, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, obezita, nadváha, problémy s očima, srdečně cévní onemocnění, únavový syndrom, ženské potíže, atopický ekzém, lupénka, artróza, artritida).

Regenerace ● Omládnutí ● Léčba

Ozdravte se Ajurvédou
na Srí Lance

Pojďte prožít Luxusně zázračný, duchovně léčebný a hluboce transformační pobyt na kousku nádherné země s úžasnými lidmi, magickou energii, báječným jídlem...

Z pobytu jsem se vrátila o 20 let mladší.
Olejové masáže a zabály, celodenní relax,  ayurvédská strava a místní lékaři dokázali o čem se mi ani nesnilo. A jako bonus jsem zhubla. 

Jana  Krátká 

Doporučuji tyto pobyty. Sama na ně jezdím každoročně a žádné lázně u nás se jim nevyrovnají. 

Pavlína Matinová 

Na pobyt jsem si jela  hlavně odpočinout.  Úplně jsem se tam zbavila stresu a už se nevrátil. Vše bylo perfektní. 

HAna studénková 

Vše pro vás zajistíme 


Po celou dobu vašeho pobytu budeme s vámi v resortu ve kterém budete i vy.  Pomůžeme vám s překladem s místními lékaři a domluvou vašeho léčebného programu. Budeme s vámi cvičit i meditovat a provádět vás krásami Srí Lanky.
Zajistíme, aby váš pobyt splnil vaše nejtajnější přání.

Eva Šiška Filipová a Dagmar Lužná

© 2024Jsi krásná, usměj se s.r.o.info@jsikrasnausmejse.cz